Duben 2011

23.4.2011 ♥ !

24. dubna 2011 v 15:37 | Bett ♥ ... |  Můj život
Čaute ♥ ! .. Ááách! Ani nevíte jak vám ten včerejšek chci celej popsat ! .. ♥♥♥ PANEBOŽE! Bylo to uplně úúúžasný ! ♥
Cesta tam s Ájuš v autě :D .. Pipky kterejm je v autě blbě :DD .. Ještě sme tam ani nedojeli a už sme měli žaludek v krku! :DD .
Jakmile sme přijeli na místo, já už z auta zahlídla kluka .. :DD .. Tak sme ho chvíli sledovali .. HUMUS :DD ..
První atrakce byla Twistr :P .. Tam sme potkali i Káju s Terkou .. :D Ája se tááák bála :DD (Promiň Ájo :DDD) .. Že jí bude blbě .. :D Nakonec to byla bomba samozřejmě :DD .. Ty nohy Ájo :DD BĚŽÍMÉÉÉ ! :DD ♥
Pak sme šli už všichni 4 na Crazy lavici :P ..Vlastně bez Káji .. To bysme nebyli my, aby se něco nepřihodilo .. :D Seděli sme na posledních 3 místech uplně na kraji :DD .. Ája seděla na kraji .. :D Neměla se čeho držet :DD .. Všichni sme celou dobu pištěli a báli se, jak vyletíme :DD
Pak autodrom :DD .. Možná tak 7x dohromady sem na něm byla :DD ..
Furt mě přemlouvali ať du na Break dance ! .. NE NEJDU ! :DDD
A najednou ? .. Růžové tričko ♥ Kluk ♥ :DDD .. Tak náádhernééj ! :DD .. S Ájou sme ho sledovali možná že až k němu domů :DD .. Pak zalezl do paneláku a už sme neměli šanci :( .. :DD Ale byl krásnej a já si ho NAJDU ! :DDD
Pak Ájuš musela dom a já tam zvostala s Terkou a Kájou :PP ..
Dali sme znova autodromy :DD .. Tam sem si vytipovala další chalany :DD .. Pak tAm přišel další :DD .. Když odcházel, byla sem tak naštvaná a chtěla ho dohnat, že sem vylítla z autodromu a skočila přímo do louže plný bahna ! :// :DDDD .. Ale byl to asi brácha Jirky ♥, takže ho snad najdu :D:PP .. No k tomu se dostanu :P :D ..
S Terkou sme dávali furt autodrom :DD .. Naše narážení do dvou blondýn který dycky málem vyletěli ven :DD .. Supr ♥ :DD ..
A pak ? :DD .. Furt sme stáli před tim pitomym Break dancem ! :DD .. Jak já se bála ! :DD Chtěla sem, ale bála sem se že mi bude blbě, že vyletim :DD . Kája s Terkou mě čapli a dotáhli mě k pokladně ! :DD .. Tak sem do toho teda šla ! :DD .. Nastupovala sem tam se slovala: ,,Terezo! Tohle ti nezapomenu!'' :DDDD ..
Celou dobu sme byli zamotaný rukama a pištěli :DD ♥ .. Pak sme se teda 'nebojácně' bustili a ruce zvedli nad hlavu :DDD .. To byl špatnej nápad :DD .. Rukama a nohama zamotaný, pištějící 'děti' :DD .. Tak to asi popíšu :DD .. Byli sme nahoře a najednou dole a nastraně a ,,uááááááááááááá! zastavte tooooooooo'' :DDD .. Když sme se 'konečně' zastavili, hlava mi spadla a první co bylo: UŽ NIKDY! :DD .. ale jakmile sme vylezli, už sme chtěli jít znova :DD .. Nestihli bysme vlak tákže příště :PP ..
Seděli sme na vlakový zastávce a čekali :P .. A najednou ? ♥ V dáálce vidíme jak si to k nám mířej dva kluci :PP .. Ten fešák co seděl u autodromu a jeho kámoš :P ♥ .. (Kámoš --> HUMUS :DDD)
Došli skoro až k nám .. Furt se na nás koukali, ale votočili se a šli na z5 .. Sedli si tak, aby na nás viděli a tak sem se zvedla a začala Terku přemlouvat, aby semnou šla za nima pro číslo ! :DD .. Tohle už sem si nechtěla nechat vzít! :D .. Po době přemlouvání šla .. :DD Teda .. spíš sme běželi no .. :D Protože se i oni už začali zvedat .. :D Doběhli sme je a šli dobu za nima a vymejšleli co řekneme :DDD .. Ten hnusnej kámoš se na krasotince ♥ ( :DD) Kouknul a zatelil a já už fakt na něj ,,Nedělej že nás nevidíš když se tady tlemíš ty ...!'' :DD Tak se otočili, my vyloudili číslo a se řevem a skákánim z radosti běželi z5 ! :DD .. ♥♥♥ JOOOO ! :DD .. A teď se dostáváme k tomu, že ten KRÁÁSNEJ byl Jirka ♥ Bože dyť to neni ani možný! Potkala sem druhýho Jirku ♥ ! .. Tohohle si nenechám vzít! :D .. Po době hledání na FB sem ho našla :DD .. Bohužel sme zachytili blbý přímení, takže nám to hledání dalo celkem práci :D .. Už si mě i přidal a teď jenom čekám kdy tu bude a napíšem sii :DD .. ♥♥
Tohle byla nejlepší pouť VŮBEC ! :P A dala bych jí znova !! :( :P .. ♥

Pouť ♥ :)

23. dubna 2011 v 7:43 | Bett ♥ ... |  Můj život
23.4.2011 --> Pouť KH ♥ !!
Nemůžu ani dospat! Já kerá vstává v 11 teď v 7 ! :DDD
Dneska totiž jedu s mojou kámoškou Ájou ♥ (hoodně tu už zmiňovanou :D) na pouť! :) Měli sme jet v pondělí ale ňák se to semlelo a jedem dneska! :DD .. Páni já se těšim! :DD .. POBLEJEM SE! :DD .. Já 100 percentně! :DD .. Znám se .. je mi blbě když se houpu na houpačce nebo zaklonim hlavu a dneska ? :DDD .. --> Dneska to rozjedem, na plný pecky, zpívat a tancovat, prošoupem kecky! <-- :DDDDD .. Musíme si tam najít ňáky kluky :DD .. Ňákýho Filipa a Jirku :DD ..
Jako já celej večír když sem šla spát, tak sem jenom ležela ještě možná 2 hodiny a furt sem si představovala jak někoho voslovíme :DD .. Jakože ,,Kluci? Nechcete jít s náma na ... ??'' :DDD .. A pak sem si plánovala jak jim řeknu že se menuju, jelikož nesnáším své jméno !! :// .. :DDD Ale už vidim jak zrovna MY DVĚ někoho voslovíme :DD .. Ale musíme! .. Ale nechci abysme se tam před někym poblili :DDD .. Už to vidim Ájuš ♥ :DDD ..
Pouť je velké místo s hodně klukama! :DD .. Příležitost jako brno :DD .. Ale ty moje plány .. OMG to se nikdy nevydaří :DD .. Jakože pak s nima pudem do střelnice a on mi ten MŮŮŮJ vystřělí růžy a já ho tam obejmu :DD .. Už to vidim :DD

Tak se tu mějte .. :) Já už du vstávat, nasnídat se, vyspéršit, vyfénovat, namalovat, vyžehlit, oblejknout .. :DD Jedeme až v 1 ale to mám co dělat :DD ..

Tak Bye a > Dobrý ráno :))♥

Prázdniny ? :// ..

21. dubna 2011 v 13:33 | Bett ♥ ... |  Můj život
Čaues :// ..
Tak jestli se tomuhle dá říct prázdniny, tak to fakt nevim !! :// ..
Vod rána jenom uklízim jak debil! debil! debil! .. A ségra si dole leží na gauči a čumí na telku ! ://
Spravedlnost ?? :// .. Já chci ven, ale jí je to šumák ! :/ ..
Teď sem se ještě porafala z matkou když mi volala jak uklízim! Práskla sem jí s telefonem a zaječela že mám prázdniny a že nebudu furt jenom uklízet !!!!!! :// ..
Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ! Sem tak napruzená ! ://// ...

Každej žije jinak ...

21. dubna 2011 v 0:06 | Bett ♥ ... |  Můj život
Je těžký si dát otázku .. > A jak žiješ ty?
Nemůžu začít psát o tom, jaký sem měla špatný období a nebo kdy jsem se naopak smála a smála!
Život je doslova jako počasí! Někdy je slunečno a někdy zataženo! .. Někdy prší a někdy padaj kroupy!
Stejně jako počasí, nemůžeme si ani život naplánovat a když .. Vždy se to může změnit .. Každá hodina, minut, dokonce i sekunda nám může poznamenat celý život! ..
Kolikrát už sme si řekli --> To mohlo být jinak ...!, Kdybych sakra to udělal vo chvilku dřív!! .. <-- milionkrát! .. Jenomže .. Musíme dál spoléhat na našeho velmi chytrého pana profesora na biologii, že vymyslí stroj času a že by se všechno dalo vrátit zpět .. Krásné chvíle .. Štěstí .. Úsměvy ..
Smazat slzy! .. Někdy to nejde ..

Furt si říkám, že nechci bejt někdo, kdo nejsem! Jenomže já doopravdy nevím kdo jsem! Ať jsem s kymkoliv, jsem furt někdo jiný! .. Nesnaším to .. Chci být sama sebou, ale já už si nepamatuju jaký to je! .. Zažila jsem to .. Na základce s mojou starou NEJ .. ale od tý doby co sem se dala na gympl, mám pocit že se každej chová uplně jinak .. ! :/ .

Než já šla na ten gympl .. Co bylo špatně ? Sakra nic! .. A sme zase u toho!! --> Kdybych já na ten gympl nešla!!, Kdyby se dal čas vrátit z5! <-- Nepřišla bych o mojí nejlepší kamarádku vůbec a teď bych tu neseděla a nehádala se s ... :/ ..

Jsem najivní a blbá, ale nejde to všechno poslat k čertu! Nic .. :// ..
Už si jen plánuju, jak si jí za 50 let pozvu do Pošty pro tebe :DDD .. Neměla jsem chodit pryč, protože tam sem byla tím, čím jsem .. Mohla jsem mít nejlepší kamarádku, ale zato teď ... nemám nic ..

Jestli mám (pravý) 4 kámošky ?? ............................

ET mimozemšťan ♥ :DD ..

20. dubna 2011 v 18:05 | Bett ♥ ... |  Můj život
ET ♥♥♥ :DDD ..
Tak tu sedím .. U Hektůůrka ♥ .. songlujeme .. čtem Kroniku smradu a hhhhhhhh :DDDDD
ET ? ♥ Já věžím na ET! A jo! A jo! :DDD .. Já věžííííííííím !! :DDDD ♥♥♥

Nové já ! :D

19. dubna 2011 v 15:59 | Bett ♥ ... |  Můj život
Takže čus :D ..
Už dlouho si šecko jenom dokola rovnám v hlavě a až teď jsem se odhodlala k prvnímu kroku! :D --> smazala sem z mobilu veškerý písnička od s-coreho a jayka! :( :D:D:D .. Byla sem na nich uplně závislá, ale až teď začínám svoje pocity držet na uzdě ! :P

Co se týče kamarádů .. Usmířila sem se s Karoll ♥ ! Zlato moje! Už mi taky pořádně chyběla ! :) ♥
S Terkou to už taky začíná bejt fajn .. :)
Naučila sem se taky nebejt závislá jen na jedné kamarádce jako tomu bylo 7 let ve školce a základce :P ..
Začínám se i ovládat, nebejt tak výbušná :D .. Na něčem ještě budu muset zapracovat, protože je tu někdo, koho bych občas nejradši zabila :D Ájuš ♥ :D:D:D ..
Ále čo .. Pohoda :P .. Kašlu na to :P .. Hahaha .. smích ♥ :D ..
Nebudu bulet za někoho, kdo mi za to nestojí! :D Už jsem si kvůli tobě protrpěla dost, ale i když si s tebou píšu, už na tobě nejsem tak závislá hochu ;D ..

Začínám brát i to, že se semnou nemusí bavit permanentně, ale jenom když .. potřebuje .. ale čo .. pohoda :DDD

Takže .. Holky, kluci :DDD .. Du za mamkou a spolu na zmrzku :D .. ♥
Bye ♥ .. Dám si i za vás :DD .. Zduř buřti :D


Copy ♥

17. dubna 2011 v 16:18 | Bett ♥ ... |  Co se jinam nevešlo
Zdáárec :P
Včéra jsem byla s kamarádkou Karoll♥ se podívat na auta .. Velký, starý, nový ... Prostě NÁDHERA !! U jednoho fakt nejvíc *hustýho auta byl dokonce kluk, co vypadal jak Rytmus :D:D .. Všechno sme si fotili :P .. Dělali sme že fotíme auta, ale přitom sme měli vyhlídnutýho kluka a toho všude špehovali a fotili :D
No ale z5 k věci :P
--->
U toho aute kde byl *Rytmus ( :D ) .. Byla ještě holka .. a měla ty rasta copánky ! ♥
Áááách ! Je to nádherný! ♥♥♥
Chci je! :D .. Prodloužej vlasy a sou fakt boží ! ♥ :P

Pokud je někdo máte, tak mi určitě písněte, protože by bodlo nějaký info vod lidí kdo je maj :D ..
A jinak .. líbí ? :PP :D ..

Spááááááááát ♥ !!

16. dubna 2011 v 22:05 | Bett ♥ ... |  Můj život
Vím že sem tu moc dlouho nepobyla :D ... Ale jdu spát .. dnešek byl fakt pernej ! :D Dopoledne koupák s Kamuší ♥ a celé odpoledne konečně taky s Karoll ♥ ! :)

A abyste věděli .. dneska sem zažila s Karoll nejvíc vzrůůůšo zážitek vůbec ! :D .. Naše Tesco nám obklíčeli policejti ze všech stran a prej tam byla BOMBÁÁÁ ! :D Já to říkala ! :DD .. Furt sme jen čekali kdy to vybuchne a my půjdeme sbírat spadlý dobroty :D:D:DDD

No tak to vám musí stačit :D .. Vstávala sem v 6 ráno tak mě prosím nechte vyspat :P .. :D

Dobrou ♥ :)

Válka blogerek !

16. dubna 2011 v 21:38 | Bett <3 ... |  Co se jinam nevešlo


Tak sem se na to konečně koukla :DDD --> Válka blogerek !
Musím UZNAT! .. Clkem slušný! :P .. I když jsem od začátku si byla jistá že to dopadne .. jinak :D ..

Z většiny filmů si dycky něco odnesu, ale z tohohle .. Nééé :D .. Prostě pohodovej film :)

Doporučuju :P .. Méérkněte na to až nebudete mít coby :P :D ..

Nuda s velkým N !

16. dubna 2011 v 21:16 | Bett <3 ... |  Můj život
Někdy si říkám, že bych tuto rubriku měla přejmenovat na: Můj těžký život !
Nuda, nuda, nuda .. Bože ! Mi z toho cvokne ! :D
Teď mě má starší sestra překvapila návštěvou v podobě svejch kámošek a kámošů! :/ Neustále mi sem lezou a volaj mě ven! :/ .. Zabít bože ! :D Jak malý fakani a to jak sem řekla, sou všici starší než já! :/ :D

Morče mi tu píská, ale neuspokojí se s piškoty, tak ať si trhne! :/ .. Mám ho na klíně, aby bylo aspoň chvíli z ticha!

V hlavě mi hraje jediná:♥ http://www.youtube.com/watch?v=p0SYe5X-onk
--> Poslechněte si! :)

A při psaní tohoto článku mi sem přišel můj Filípek :)
Píšu si snim .. ani nebudu psát jak dlouho, protože je to prekvapivě krátko, ale rozumíme si a to je hlavní .. :) Do školy chodíme do stejného města a docela se potkáváme, kdo ví jestli by z toho konečně mohlo něco být :D .. Teď mám ale ve svejch milostnejch vztazích celkem šrumec :D .. Nevím kam dřív *skočit ! :D ..
Jenda? Filip? Filip?
Je toho sakra moc! :D:D:D .. A to sem nevyjmenovala všechny :DDD

Tak se ztm mějte a jinak > Jo sorry že sem sem moc nechodila, ale fakt sem neměla čas. Už sem se hodněkrát přihlásila s tím, že napíšu článek, ale nakonec nic. Snad sem něco přidám ale nestěžujte si, já vás nenutim sem chodit :DDD ..

Takže CIAO a já jdu psát dál ;DDD ♥